Skip Esports

Live Scores

Fotboll Esoccer Battle - 8 minuters spel 05' Aston Villa (Nicolas_Rage) Esports 2-2 Brighton (Kallu) Esports
Fotboll Esoccer Battle - 8 minuters spel 05' West Ham (Daca) Esports 1-2 Newcastle (Buconi) Esports
Fotboll Serbien - SuperLiga 06' Vojvodina [7] Vojvodina 0-0 Spartak Subotica [10] Spartak Subotica
Fotboll Spanien - La Liga 06' Las Palmas [9] Las Palmas 0-0 Osasuna [11] Osasuna
Fotboll Andorra - Premier Division 07' FC Pas de la Casa [8] FC Pas de la Casa 0-0 Penya Encarnada [6] Penya Encarnada
Fotboll Esoccer GT Leagues – 12 mins play 08' Barcelona (General) Esports 1-4 Girona (Votepeace) Esports
Fotboll Esoccer GT Leagues – 12 mins play 09' A.Madrid (val) Esports 2-0 Real Madrid (aibothard) Esports
Fotboll Grekland - Super League 1 09' Aris Salonika [5] Aris Salonika 0-0 Volos NFC [13] Volos NFC
Fotboll Italien - Serie C - Grupp C 09' Casertana [6] Casertana 0-0 Brindisi [20] Brindisi
Fotboll Italien - Serie C - Grupp A 09' US Fiorenzuola [18] US Fiorenzuola 0-0 Virtus Verona [8] Virtus Verona
Fotboll Italien - Serie C - Grupp C 10' Potenza [14] Potenza 1-0 Giugliano [10] Giugliano
Fotboll Italien - Serie C - Grupp C 10' Monterosi Tuscia [19] Monterosi Tuscia 0-1 Avellino [4] Avellino
Fotboll Belgien - First Division A 10' Union Saint Gilloise [1] Union Saint Gilloise 0-0 Standard Liege [11] Standard Liege
Fotboll Spanien - Segunda División 11' FC Cartagena [16] FC Cartagena 0-0 Elche [9] Elche
Fotboll Costa Rica - Segunda 23' [5] AD Sarchi 0-0 Quepos Cambute FC [3]
Fotboll Mexiko - Segunda Division 33' Caja Oblatos CFD 1-0 CD Mexiquense
Fotboll Guatemala - Primera Division 34' Santa Lucia Cotzumalguapa Santa Lucia Cotzumalguapa 2-0 Quiche FC
Fotboll Guatemala - Primera Division 34' Nueva Concepcion 0-1 Deportivo San Pedro
Fotboll Guatemala - Liga Nacional 35' [11] Zacapa 2-1 Guastatoya [6] Guastatoya
Fotboll El Salvador - Segunda Division 35' [7] Once Lobos Chalchuapa 0-0 Tiburones de Sonsonate [3]
Fotboll Mexiko - U23-ligan 35' [12] Santos Laguna U23 2-0 Mazatlan FC U23 [15]
Fotboll Guatemala - Primera Division 36' Cuilapa FC 0-0 Deportivo Barberena
Fotboll Mexiko - Liga TDP 36' Deportiva Venados II 1-0 CD Pioneros Junior
Fotboll Guatemala - Primera Division 36' Aurora 1-0 Mictlán Mictlán
Fotboll Danmark - Superligan 37' AGF Århus [5] AGF Århus 1-0 Midtjylland [3] Midtjylland
Fotboll Spanien - Tercera Federacion - Damer 38' Alhama CF B damer 1-0 Real Betis damer B
Fotboll Polen - I Liga 38' Resovia Rzeszow [16] Resovia Rzeszow 1-0 Zaglebie Sosnowiec [18] Zaglebie Sosnowiec
Fotboll Cypern - Division 1 38' Pafos FC [4] Pafos FC 0-0 AEK Larnaca [3] AEK Larnaca
Fotboll Costa Rica - Segunda 38' Guadalupe FC [4] Guadalupe FC 0-0 Escorpiones de Belen FC [2]
Fotboll Egypten - Division 1 38' Al Ittihad Al Sakandary [5] Al Ittihad Al Sakandary 0-0 National Bank of Egypt [15] National Bank of Egypt
Fotboll Qatar - Stars League 39' Al Duhail [6] Al Duhail 0-0 Al-Arabi Doha [5] Al-Arabi Doha
Fotboll Qatar - Stars League 39' Al-Rayyan SC [4] Al-Rayyan SC 0-0 Al Shamal SC [10] Al Shamal SC
Fotboll Tjeckien - First League 39' Slovacko [4] Slovacko 1-1 Sparta Prag [1] Sparta Prag
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 5 39' Badalona [10] Badalona 0-0 UE Olot [1] UE Olot
Fotboll Mauretanien - Division 1 39' FC Inter Nouakchott 1-0 ASC Entou
Fotboll Cypern - Division 1 39' Aris Limassol [2] Aris Limassol 0-2 Omonia Nicosia [5] Omonia Nicosia
Fotboll Saudiarabien - Pro League 39' Al Shabab Riyadh [11] Al Shabab Riyadh 0-1 Al-Nassr Riyadh [2] Al-Nassr Riyadh
Fotboll Costa Rica - Segunda 40' ADR Jicaral [1] ADR Jicaral 1-0 AD Carmelita [7] AD Carmelita
Fotboll Italien - Serie A 40' Lecce [14] Lecce 0-1 Inter [1] Inter
Fotboll Spanien - Primera Division RFEF - Grupp 1 40' Barcelona B [5] Barcelona B 2-0 Cultural Leonesa [6] Cultural Leonesa
Fotboll Marocko - GNF 1 40' FAR Rabat [2] FAR Rabat 0-0 UTS Rabat [8] UTS Rabat
Fotboll Spanien - Segunda Division RFEF - Grupp 2 40' Barakaldo [3] Barakaldo 2-0 Real Sociedad C [7] Real Sociedad C
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 9 40' CD El Ejido [16] CD El Ejido 0-1 Polideportivo Almeria [11] Polideportivo Almeria
Fotboll Spanien - Primera Division RFEF - Grupp 2 41' Atletico Sanluqueno [14] Atletico Sanluqueno 0-0 Algeciras CF [7] Algeciras CF
Fotboll Senegal - Premier League 46' Generation Foot [12] Generation Foot 0-1 Stade de Mbour [13] Stade de Mbour
Fotboll Gambia - GFA League 46' Wallidan FC 1-0 Falcons FC
Fotboll Polen - Ekstraklasa 47' Korona Kielce [16] Korona Kielce 1-2 Legia Warszawa [6] Legia Warszawa
Fotboll Ungern - NB I 47' Ujpest [10] Ujpest 0-2 Ferencvarosi TC [2] Ferencvarosi TC
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 13 48' [16] CD Bullense 0-1 Muleno [14] Muleno
Fotboll Slovenien - Prva Liga 49' NS Mura [6] NS Mura 0-0 NK Radomlje [9] NK Radomlje
Fotboll Kroatien - HNL 49' HNK Gorica [6] HNK Gorica 0-0 Slaven Belupo [7] Slaven Belupo
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 9 50' Motril [6] Motril 0-0 Real Jaen [3] Real Jaen
Fotboll Slovakien - Super Liga 50' FK Zeleziarne Podbrezova [5] FK Zeleziarne Podbrezova 0-0 Dunajska Streda [4] Dunajska Streda
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 2 50' L'Entregu CF [5] L'Entregu CF 1-2 UD Llanera [1] UD Llanera
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 3 50' Tropezon [7] Tropezon 1-1 Castro [11] Castro
Fotboll Tyskland - Bundesliga I 51' Borussia Dortmund [4] Borussia Dortmund 2-1 TSG Hoffenheim [10] TSG Hoffenheim
Fotboll Spanien - Segunda Division RFEF - Grupp 1 51' Pontevedra [2] Pontevedra 0-2 Zamora CF [3] Zamora CF
Fotboll Sverige - Svenska Cupen 51' IFK Norrköping [2] IFK Norrköping 2-0 Utsiktens BK [4] Utsiktens BK
Fotboll Senegal - Premier League 52' US Ouakam [8] US Ouakam 1-3 AS Pikine [4] AS Pikine
Fotboll Montenegro - Prva Liga 52' FK Decic Tuzi [2] FK Decic Tuzi 0-0 OFK Petrovac [6] OFK Petrovac
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 2 52' Caudal [11] Caudal 1-0 Aviles Stadium CF [12]
Fotboll Sverige - Svenska Cupen 53' IK Brage [2] IK Brage 0-0 IK Sirius [1] IK Sirius
Fotboll Gambia - GFA League 53' BST Galaxy 0-2 Real de Banjul Real de Banjul
Fotboll Senegal - Premier League 54' Guediawaye FC [6] Guediawaye FC 0-0 ASC Jaraaf [2] ASC Jaraaf
Fotboll Litauen - Supercupen 64' FK Panevezys FK Panevezys 0-0 FK Transinvest
Fotboll Mexiko - Liga TDP 69' Club Deportivo CDH 0-2 Tuzos Pachuca
Fotboll Spanien - Segunda Division RFEF - Grupp 4 71' Orihuela [8] Orihuela 1-0 CA Antoniano [13] CA Antoniano
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 3 73' Solares [17] Solares 0-0 CD Naval [13] CD Naval
Fotboll Portugal - Campeonato Nacional 74' Rabo Peixe [7] Rabo Peixe 0-0 GD Peniche [8] GD Peniche
Fotboll Förenade Arabemiraten - Premier League 76' Baniyas SC [10] Baniyas SC 0-0 Al Ain SCC [4] Al Ain SCC
Fotboll Frankrike - Ligue 1 76' PSG [1] PSG 0-1 Rennes [7] Rennes
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 14 77' [15] CD Don Alvaro 3-1 Jerez [13]
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 4 77' San Ignacio [7] San Ignacio 3-2 Aurrera Ondarroa [18]
Fotboll CAF Confederations Cup 78' Al Hilal Benghazi [4] Al Hilal Benghazi 2-1 USM Alger [1] USM Alger
Fotboll CAF Confederations Cup 78' Abu Salim SC [2] Abu Salim SC 1-2 El Zamalek [1] El Zamalek
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 17 79' [10] CD Utrillas 1-2 Monzón [6] Monzón
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 13 79' Cieza [2] Cieza 1-1 Deportiva Minera [1] Deportiva Minera
Fotboll Spanien - Segunda Division RFEF - Grupp 3 80' UE Sant Andreu [5] UE Sant Andreu 1-0 UD Alzira [8] UD Alzira
Fotboll CAF Confederations Cup 80' Stade Malien de Bamako [2] Stade Malien de Bamako 0-0 Diables Noirs [4] Diables Noirs
Fotboll Spanien - Segunda Division RFEF - Grupp 3 80' Lleida [1] Lleida 0-1 Badalona Futur [2] Badalona Futur
Fotboll Serbien - Prva Liga 80' Sloboda Uzice [14] Sloboda Uzice 0-2 FK Mladost Novi Sad [16]
Fotboll CAF Confederations Cup 80' Academica Do Lobito [4] Academica Do Lobito 2-3 Rivers United [3] Rivers United
Fotboll Spanien - Segunda Division RFEF - Grupp 5 80' Villanovense [9] Villanovense 2-0 Illescas [2]
Fotboll Ukraina - Vyscha Liga 80' FC Rukh Lviv [6] FC Rukh Lviv 1-1 Polissya Zhytomyr [3] Polissya Zhytomyr
Fotboll Sydafrika - Cup 81' Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs 0-0 Milford FC Milford FC
Fotboll Turkiet - Super Lig 81' Istanbulspor [20] Istanbulspor 0-2 Besiktas [4] Besiktas
Fotboll Portugal - Campeonato Nacional 81' Lusitania [3] Lusitania 3-1 Benfica Castelo Branco [6] Benfica Castelo Branco
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 3 81' Vimenor [8] Vimenor 3-0 SD Revilla [12] SD Revilla
Fotboll Österrike - Bundesliga 81' Rapid Wien [7] Rapid Wien 3-0 FK Austria Wien [8] FK Austria Wien
Fotboll Ungern - NB II 81' Kazincbarcikai BSC [7] Kazincbarcikai BSC 0-1 Vasas SC [3] Vasas SC
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 1 81' Arosa [3] Arosa 0-0 Polvorin [13] Polvorin
Fotboll Spanien - Segunda Division RFEF - Grupp 1 81' Gimnastica de Torrelavega [15] Gimnastica de Torrelavega 1-0 Covadonga [17] Covadonga
Fotboll Albanien - Mästerskap 81' Skenderbeu Korce [6] Skenderbeu Korce 1-0 FK Partizani [2] FK Partizani
Fotboll Turkiet - 1 Lig 81' Eyupspor [1] Eyupspor 3-1 Sakaryaspor [5] Sakaryaspor
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 18 82' La Solana [15] La Solana 1-0 Azuqueca [9] Azuqueca
Fotboll CAF Confederations Cup 82' Dreams FC [2] Dreams FC 1-0 Club Africain [1] Club Africain
Fotboll Grekland - Super League 1 82' Olympiakos [4] Olympiakos 1-1 Asteras Tripolis [7] Asteras Tripolis
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 8 82' Palencia Palencia 0-0 La Virgen del Camino La Virgen del Camino
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 14 82' CD Coria [2] CD Coria 2-1 CF Jaraiz [11]
Fotboll Spanien - Segunda Division RFEF - Grupp 4 83' CD San Roque de Lepe [15] CD San Roque de Lepe 1-1 Manchego [16] Manchego
Fotboll Ungern - NB II 83' Szombathelyi Haladas [13] Szombathelyi Haladas 2-1 Tiszakecske FC [17] Tiszakecske FC
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 18 83' Atletico Tomelloso [16] Atletico Tomelloso 0-2 CD Tarancon [10] CD Tarancon
Fotboll Spanien - Segunda Division RFEF - Grupp 4 83' RB Linense [7] RB Linense 0-0 Cadiz B [14] Cadiz B
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 1 83' Bergantinos [2] Bergantinos 1-0 UD Barbadas [15] UD Barbadas
Fotboll Spanien - Segunda Division RFEF - Grupp 3 83' Cerdanyola del Valles FC [16] Cerdanyola del Valles FC 1-1 Hercules [4] Hercules
Fotboll Spanien - Ungdom League 84' CF Gazte Berriak U19 3-1 Cultural de Durango U19
Fotboll Ungern - NB II 84' Szeged-Csanad Grosics [5] Szeged-Csanad Grosics 2-0 BVSC Zuglo [15] BVSC Zuglo
Fotboll Spanien - Tercera - Grupp 18 85' [11] Huracan Balazote 0-0 Conquense [1] Conquense
Fotboll Spanien - Segunda Division RFEF - Grupp 2 86' Tudelano [10] Tudelano 0-0 Utebo [4] Utebo
Fotboll Nederländerna - Eredivisie 95'<sup>+5</sup> AZ [4] AZ 2-0 Ajax [5] Ajax
Fotboll England - Ligacupen 121'<sup>+3</sup> Chelsea Chelsea 0-1 Liverpool Liverpool
Basket Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter 1 - 01:41 LA Lakers (JOLLY) Esports 6-6 BOS Celtics (APEX) Esports
Basket Spanien - Liga EBA 1 - 05:18 Mondragon University 12-16 Baskonia II
Basket Portugal - Nacional 1A 1 - 10:00 Juvemaia-ACDC 0-0 Famalicense AC
Basket Portugal - Div 1 - Damer 1 - 05:54 Quinta dos Lombos 2 damer 0-13 AD Vagos damer
Basket Ebasketball Battle - 4x5 minuter 3 - 02:39 BKN Nets (Trba) Esports 50-43 ATL Hawks (Djapacmeister) Esports
Basket Spanien - Liga EBA 2 - 07:39 CB Martorell 28-18 CB Igualada
Basket Spanien - Liga EBA 2 - 08:14 CB Castelldefels 20-11 CB VIC
Basket Ebasketball H2H GG League - 4x5minuter 4 - 00:00 CLE Cavaliers (CASCADE) Esports 84-89 DAL Mavericks (CONTENDER) Esports
Basket Italien - National Serie B 2 - 00:08 Rucker San Vendemiano 50-45 Blacks Faenza
Basket Italien - National Serie B 2 - 00:58 Herons Basket Montecatini 30-37 Del Fes Avellino
Basket Italien - National Serie B 2 - 03:52 OraSi Ravenna OraSi Ravenna 29-36 Andrea Costa Imola Andrea Costa Imola
Basket Italien Serie A2 2 - 01:17 Verona [4] Verona 32-35 Elachem Vigevano [9]
Basket Italien Serie A2 2 - 01:10 Orzinuovi [11] Orzinuovi 30-32 Real Sebastiani Rieti [4]
Basket Italien Serie A2 3 - 10:00 [9] Nardo 32-41 Cantu [2] Cantu
Basket Italien - National Serie B 2 - 02:03 Paperdi Caserta 38-33 Lissone Interni Brianza Casa Basket
Basket Italien - National Serie B 2 - 02:51 Pallacanestro Virtus Padova 36-30 Ristopro Fabriano
Basket Italien Serie A2 2 - 02:01 Trieste [5] Trieste 30-34 Agrigento [10] Agrigento
Basket Italien - National Serie B 2 - 04:02 Lars Virtus Arechi Salerno 38-24 NPC Rieti NPC Rieti
Basket Italien - National Serie B 2 - 00:56 Fiorenzuola Bees 51-40 Paffoni Fulgor Omegna Paffoni Fulgor Omegna
Basket Italien - National Serie B 3 - 10:00 Solbat Piombino 48-49 Logiman Pall. Crema
Basket Italien - National Serie B 2 - 00:24 Virtus Imola 43-30 Civitus Allianz Vicenza
Basket Italien - National Serie B 3 - 10:00 Chieti Basket 1974 31-32 Lions Bisceglie
Basket Italien - National Serie B 2 - 02:36 Bakery Basket Piacenza 31-38 Gema Montecatini
Basket FIBA AfroBasket - Kval 2 - 00:59 Elfenbenskusten Elfenbenskusten 46-35 Egypten Egypten
Basket Italien - National Serie B 3 - 10:00 Liofilchem Roseto Liofilchem Roseto 41-31 CJ Basket Taranto
Basket Italien - National Serie B 2 - 02:42 Caffe Toscano Pielle Livorno 36-26 SAE Scientifica Legnano SAE Scientifica Legnano
Basket Serbien - 1ZLS - Damer 2 - 02:39 Duga damer 31-34 Student damer
Basket Rumänien - Liga 1 3 - 10:00 ACS Total Sport 37-34 CSM Constanta 2
Basket Italien - A2 - Damer 3 - 10:00 Broni damer Broni damer 39-35 Spezzina damer Spezzina damer
Basket Italien - A2 - Damer 3 - 10:00 Umbertide damer Umbertide damer 34-34 Matelica damer
Basket Polen - 1 Liga - Damer 3 - 10:00 Lider Swarzedz damer 42-32 KS Jelenia Gora damer
Basket Serbien - 2:a ligan 2 - 00:52 Beko 44-43 Bor Rtb
Basket Italien - National Serie B 3 - 10:00 Allianz Pazienza San Severo Allianz Pazienza San Severo 30-30 General Contractor Jesi
Basket Euro Basket - Kval 2 - 01:55 Slovenien [1] Slovenien 36-33 Israel [2] Israel
Basket WNCAAB 2 - 02:29 [15] LSU damer 33-22 Tennessee damer [109]
Basket NCAAB 1 - 03:18 Creighton [3] Creighton 28-37 St. John's [8]
Basket WNCAAB 2 - 04:00 [47] Notre Dame damer 19-23 Boston College damer [251]
Basket Italien - A1 - Damer 2 - 01:54 [2] Bologna damer 34-20 San Martino di Lupari damer [7] San Martino di Lupari damer
Basket NCAAB 1 - 03:07 [13] Rhode Island 22-36 La Salle [12]
Basket NCAAB 1 - 05:48 [345] LIU Brooklyn 13-23 Wagner [235] Wagner
Basket WNCAAB 2 - 05:42 [191] Virginia damer 20-21 Louisville damer [37]
Basket Italien - A1 - Damer 2 - 01:18 Venezia damer [1] Venezia damer 35-40 Faenza damer [11]
Basket Euro Basket - Kval 2 - 00:23 Ungern [4] Ungern 35-36 Italien [3] Italien
Basket NCAAB 1 - 04:21 [3] SMU 20-23 South Florida [1]
Basket Italien - A1 - Damer 3 - 10:00 San Giovanni damer [5] San Giovanni damer 39-34 Battipaglia damer [13] Battipaglia damer
Basket NCAAB 1 - 03:48 [11] Maryland 26-18 Rutgers [10]
Basket Tjeckien - Liga 1 3 - 03:56 Basket Brno 2 [1] Basket Brno 2 67-51 Lokomotiva Plzen [3] Lokomotiva Plzen
Basket BIH League - Damer 3 - 01:05 Celik damer 61-44 Kozara damer
Basket Tjeckien - Liga 1 3 - 02:47 USK Praha B [7] USK Praha B 50-40 Basketbal Olomouc [7] Basketbal Olomouc
Basket Finland - Div.1 - Damer 3 - 02:00 [8] Korihait damer 38-46 Turun NMKY damer [2]
Basket Euro Basket - Kval 3 - 07:38 Belgien [1] Belgien 23-30 Spanien [3] Spanien
Basket Schweiz - NLB 3 - 05:18 Union Lavaux Riviera Basket 31-49 Bernex Basket
Basket Portugal - Proliga 3 - 09:57 [5] Ginasio Clube Olhanense 33-44 SC Vasco Da Gama [3]
Basket FIBA - VM-kval 4 - 05:05 Luxemburg [1] Luxemburg 54-63 Norge [3]
Basket FIBA AfroBasket - Kval 4 - 07:32 Tunisien Tunisien 64-54 Angola Angola
Basket Portugal - Div 1 - Damer 4 - 01:49 Alges damer 38-46 CLIP damer
Basket Senegal - Division 1 4 - 05:50 USPA 45-54 ASFA
Basket Nordmakedonien - 2nd League 4 - 00:04 KK Borec Veles 64-62 MZT Skopje 2
Basket Uganda - NBL 3 - 06:57 JT Jaguars 39-43 Namuwongo Blazers
Volleyboll Grekland - Division 3 - Damer Ethnikos Pylaias damer 8-9 EOS damer
Volleyboll Italien - A1 - Damer Pinerolo damer [6] Pinerolo damer 10-7 Monza damer [3] Monza damer
Volleyboll Portugal - Nacional - Damer Benfica damer 11-8 SC Braga damer
Volleyboll Grekland - NC - U20 - Damer AON Amazones U20 Women 12-8 AEK U20 Women
Volleyboll Italien - A3 25-16 Brugherio 15-10 Parma
Volleyboll Italien - A3 25-20 Lecce 4-9 San Giustino
Volleyboll Portugal - A2 - Damer GC Santo Tirso damer 17-13 Ala Nun'Alvares Gondomar damer
Volleyboll Portugal - A2 - Damer 25-19 Associacia Avense 78 damer 14-8 Voleibol Colegio Pedro Arrupe damer
Volleyboll Ungern - League 17-25 [4] DEAC SNK KFT 12-16 Fino Kaposvar [1] Fino Kaposvar
Volleyboll Italien - A2 25-23 Ravenna Ravenna 5-6 Grottazzolina Grottazzolina
Volleyboll Polen - 1 Liga 17-25 [12] AGH Krakow 12-13 UKS Mickiewicz Kluczbork [7]
Volleyboll Italien - A2 22-25 Cantu [9] Cantu 6-7 Ortona [14] Ortona
Volleyboll Italien - Superlega 22-25 Cisterna [9] Cisterna 7-8 Verona [6] Verona
Volleyboll Italien - Superlega 27-25 Perugia [2] Perugia 2-1 Trentino [1] Trentino
Volleyboll Italien - A2 26-28 Brescia [6] Brescia 6-3 Pordenone [5] Pordenone
Volleyboll Belgien - Ere Divisie - Damer 16-25 Antwerp damer [7] Antwerp damer 6-14 Bevo Roeselare damer [6]
Volleyboll Kroatien - Super Liga - Damer 25-15 OK Dinamo damer 12-11 OK Kelteks Karlovac damer
Volleyboll Grekland - A2 - Damer 20-25 OFI Crete damer 11-7 OP Rethimnou damer OP Rethimnou damer
Volleyboll Ungern - League 25-21 [2] Mav Elore SC 13-11 Vegyesz RCK [3] Vegyesz RCK
Volleyboll Italien - Superlega 20-25 Modena Modena 6-3 Catania Catania
Volleyboll Italien - A2 25-17 [7] Porto Viro 12-14 Aversa [10] Aversa
Volleyboll Italien - A2 25-21 [12] Abba Pineto 1-3 Reggio Emilia [11] Reggio Emilia
Volleyboll Portugal - A2 - Damer 16-25 Os Belenenses damer 16-5 GDC Gueifaes damer
Volleyboll Slovakien - Extraliga - Damer 25-11 SVK 2002 damer [6] SVK 2002 damer 0-0 Brusno damer [4] Brusno damer
Volleyboll Portugal - A2 - Damer 19-25 Dumiense FC damer 9-10 Boavista FC damer
Volleyboll Slovakien - Extraliga - Damer 17-25 [5] SVK Pezinok damer 9-12 Presov damer [3] Presov damer
Volleyboll Tjeckien - Cup 25-17 Odolena Voda Odolena Voda 14-12 Hradec Kralove
Volleyboll Kroatien - Super Liga - Damer 25-22,25-23 Marina Kastela damer Marina Kastela damer 9-9 OK Split damer OK Split damer
Volleyboll Polen - Plus Liga 25-20 Trefl Gdansk [6] Trefl Gdansk 22-24 Slepsk Suwalki [13] Slepsk Suwalki
Volleyboll German Bundesliga Women 22-25,25-20,21-25 Stuttgart damer [1] Stuttgart damer 8-4 Dresdner damer [3] Dresdner damer
Volleyboll Italien - A2 - Damer 28-26,18-25,25-23 [4] Lecco damer 4-5 Brescia damer [1] Brescia damer
Volleyboll Italien - A2 - Damer 20-25,19-25,30-28 Cremona damer 11-9 Como damer
Volleyboll Grekland - A1 25-19,24-26 Pigasos Polichnis [7] Pigasos Polichnis 23-23 AO Kifisias [5] AO Kifisias
Volleyboll Sverige - Elitserien 13-25,19-25,25-21 Uppsala [8] Uppsala 14-15 Habo [3] Habo
Volleyboll Italien - Superlega 29-27,22-25,14-25 [11] Taranto 0-0 Milano [7] Milano
Volleyboll Spanien - Superliga 2 - Damer 17-25,25-18,13-25 CEV L'Hospitalet damer 14-23 CV Soller damer
Volleyboll Estland - Meeste Liiga 25-20,25-20,22-25 Rakvere Rakvere 22-22 Selver Tallinn Selver Tallinn
Volleyboll Rumänska cupen - Damer 25-23,25-18,24-26 Targoviste damer Targoviste damer 0-1 Rapid Bukarest damer Rapid Bukarest damer
Volleyboll Bulgarien - Nationella ligan - Damer 25-18,24-26,25-23 [6] Deya Sport damer 7-6 Hector damer [7]
Volleyboll Italien - A1 - Damer 27-29,25-21,20-25 Trentino damer [14] Trentino damer 0-0 Chieri damer [5] Chieri damer
Volleyboll Qatar - League 25-12,25-14 Al Arabi 22-15 Al Ahli
Volleyboll Portugal - Nacional - Damer 17-25,25-20,25-16 Vitoria SC damer 14-13 FC Porto damer
Volleyboll Grekland - A1 - Damer 25-22,25-23 AO Lamias 2013 damer [11] AO Lamias 2013 damer 28-26 Panathinaikos damer [2] Panathinaikos damer
Volleyboll Italien - A1 - Damer 25-16,25-20,20-25 Busto Arsizio damer [11] Busto Arsizio damer 16-13 Firenze damer [9] Firenze damer
Volleyboll Serbien - Cup 25-22,22-25,25-22 Vojvodina Novi Sad Vojvodina Novi Sad 24-21 Mladi Radnik Mladi Radnik
Volleyboll Baltic League 25-13,17-25,28-30,25-21,11-15 Parnu VK [4] Parnu VK 7-10 VK Ezerzeme/DU [5]
Volleyboll Tyskland - Bundesliga 2 - Syd - Damer 24-26,25-23,33-35,25-21 Tg Bad Soden damer 13-10 SV Lohhof damer
Baseball College Baseball 02/25 17:00 [11] Towson 1-5 Florida Atlantic [2]
Baseball Nicaragua - CNBS 02/25 16:00 Boaco - Match 1 2-9 Matagalpa - Match 1
Ishockey Schweiz - U20 Elit 1 - 15:31 HC Lugano U20 1-0 EV Zug U20
Ishockey Storbritannien - Elite League 2 - 20:00 Dundee Stars [7] Dundee Stars 4-1 Glasgow Clan [8] Glasgow Clan
Ishockey Österrike - EHL 2 - 20:00 Pustertal [8] Pustertal 1-0 HK Olimpija [9] HK Olimpija
Ishockey Sverige - HockeyAllsvenskan 2 - 20:00 Nybro Vikings IF [10] Nybro Vikings IF 3-0 Kalmar HC [8] Kalmar HC
Ishockey Österrike - EHL 2 - 09:32 HC TWK Innsbruck [7] HC TWK Innsbruck 2-4 Pioneers Vorarlberg [10]
Ishockey Ungern - Erste Liga 2 - 15:27 ASC Corona Brasov [2] ASC Corona Brasov 1-0 FEHA19 [10]
Ishockey Polen - Ekstraliga 3 - 13:35 GKS Katowice [1] GKS Katowice 4-1 Zaglebie Sosnowiec [8] Zaglebie Sosnowiec
Ishockey Tyskland - Eishockey Liga 2 3 - 20:00 Starbulls Rosenheim [12] Starbulls Rosenheim 1-1 ESV Kaufbeuren [6] ESV Kaufbeuren
Ishockey Storbritannien - Elite League 3 - 20:00 Sheffield Steelers [1] Sheffield Steelers 3-1 Coventry Blaze [6] Coventry Blaze
Ishockey Norge - Eliteserien 3 - 17:41 Lørenskog [8] Lørenskog 1-2 Lillehammer [7] Lillehammer
Ishockey Tyskland - Eishockey Liga 2 3 - 20:00 Bietigheim Steelers [14] Bietigheim Steelers 0-4 EHC Freiburg [9] EHC Freiburg
Ishockey Tyskland - Eishockey Liga 2 3 - 20:00 Dresdner Eislowen [13] Dresdner Eislowen 1-0 Ravensburg Towerstars [5] Ravensburg Towerstars
Ishockey Tyskland - Eishockey Liga 2 3 - 20:00 EV Landshut [4] EV Landshut 3-1 Kassel Huskies [1] Kassel Huskies
Ishockey Norge - Eliteserien 3 - 18:53 Comet Halden [10] Comet Halden 2-2 Stavanger [3] Stavanger
Ishockey Slovakien - Extraliga 3 - 20:00 HKM Zvolen [6] HKM Zvolen 4-2 HC Kosice [4] HC Kosice
Ishockey Tyskland - Eishockey Liga 2 2 - 00:43 Selber Wolfe [11] Selber Wolfe 3-4 EC Bad Nauheim [10] EC Bad Nauheim
Ishockey Polen - Ekstraliga 3 - 16:27 Unia Oswiecim [2] Unia Oswiecim 5-3 Podhale Nowy Targ [7] Podhale Nowy Targ
Ishockey Slovakien - Extraliga 3 - 17:22 HK Nitra [5] HK Nitra 3-1 HC 19 Humenne [12]
Ishockey Storbritannien - Elite League 3 - 20:00 Nottingham Panthers [10] Nottingham Panthers 4-1 Belfast Giants [3] Belfast Giants
Ishockey Tjeckien - Extraliga 3 - 20:00 HC Kometa Brno [4] HC Kometa Brno 4-0 Plzen [11] Plzen
Ishockey Tjeckien - Extraliga 3 - 20:00 Mountfield HK [8] Mountfield HK 1-2 HC Olomouc [10] HC Olomouc
Ishockey Slovakien - Extraliga 3 - 19:05 Slovan Bratislava [8] Slovan Bratislava 3-2 HC 05 Banska Bystrica [7] HC 05 Banska Bystrica
Ishockey Slovakien - Extraliga 3 - 20:00 Liptovsky Mikulas [10] Liptovsky Mikulas 2-1 HC Mikron Nove Zamky [11] HC Mikron Nove Zamky
Ishockey Polen - Ekstraliga 3 - 15:59 JKH GKS Jastrzebie [4] JKH GKS Jastrzebie 1-1 Comarch Cracovia [6] Comarch Cracovia
Ishockey Polen - Ekstraliga 3 - 15:29 GKS Tychy [3] GKS Tychy 4-1 KH Energa Torun [5] KH Energa Torun
Ishockey Tyskland - Eishockey Liga 3 - 01:32 Dusseldorfer EG [12] Dusseldorfer EG 2-2 Kölner Haie [7] Kölner Haie
Ishockey Tyskland - Eishockey Liga 3 - 04:19 Adler Mannheim [8] Adler Mannheim 1-1 ERC Ingolstadt [9] ERC Ingolstadt
Ishockey Tyskland - Eishockey Liga 3 - 04:21 Augsburger Panther [14] Augsburger Panther 1-3 Grizzlys Wolfsburg [4] Grizzlys Wolfsburg
Ishockey Tjeckien - Extraliga 3 - 12:24 Litvinov [5] Litvinov 2-5 Sparta Praha [2] Sparta Praha
Ishockey Ukraina - Hockey League 3 - 16:33 HC Kyiv Capitals 2-2 Sokol Kiev
Handboll Spanien - Liga Asobal 08:24 BM Huesca [12] BM Huesca 6-6 BM Benidorm [10] BM Benidorm
Handboll Kroatien - Premijer Liga 30:00 RK Zagreb [1] RK Zagreb 17-10 MRK Sesvete [2] MRK Sesvete
Handboll Kroatien - Premijer Liga 30:00 RK Ribola Kastela [8] RK Ribola Kastela 13-17 RK Osijek [7]
Handboll Serbien - Superliga B 55:05 RK Lavovi BP 29-26 RK Sindjelic
Handboll Danmark - Division 2 49:52 Taastrup IK 26-22 Naestved/Herlufsholm
Handboll Österrike - HLA 52:52 Schwaz [1] Schwaz 24-26 Alpla HC Hard [2] Alpla HC Hard
Handboll Grekland - A1 52:34 Drama 1986 [6] Drama 1986 24-24 AEK Aten [2] AEK Aten
Handboll Tjeckien - Extraliga 60:00 HC Frydek-Mistek [8] HC Frydek-Mistek 34-33 HBC Strakonice [12] HBC Strakonice
Tennis WTA Austin 0-0 Sara Bejlek 0-0 Leolia Jeanjean
Tennis Challenger Lille 0-0 Michael Geerts 0-0 Kenny de Schepper
Tennis ATP Santiago 15-30 [163] Juan Manuel Cerundolo 3-1 Matias Soto [177]
Tennis ATP Santiago 0-0 [122] Alex Molcan 5-2 Facundo Bagnis [138]
Tennis Challenger Tenerife - Kval 15-15 [237] Alejandro Moro Canas 6-4,1-1 Javier Barranco Cosano [302]
Tennis ITF W50 - Macon 15-30 Emily Seibold 6-2,2-2 Yufei Ren
Tennis WTA Austin 0-0 [129] Jessika Ponchet 6-4,7-6 Liv Hovde [296]
Tennis Challenger Lille 0-0 [493] Daniil Glinka 6-7,6-5 Oscar Otte [288]
Tennis WTA Austin 0-15 [137] Sachia Vickery 6-3,3-5 Elvina Kalieva [226]
Tennis ITF M25 - Naples 0-30 Andres Andrade 6-3,5-3 Dmitry Popko
Tennis WTA Austin 15-40 [319] Gabriela Lee 6-1,3-6,2-4 Rebecca Marino [146]
Tennis Challenger Tenerife - Kval 0-0 [326] David Jorda Sanchis 6-7,7-6,3-2 Jiri Vesely [283]
Galopp Laurel Park 02/25 17:59 Lopp 1 - Laurel Park View
Galopp Aqueduct 02/25 17:50 Lopp 9 - Aqueduct View
Galopp Tampa Bay Downs 02/25 17:48 Lopp 1 - Tampa Bay Downs View
Galopp Gulfstream 02/25 17:39 Lopp 1 - Gulfstream View
Galopp Vincennes 02/25 17:14 Vincennes (lopp 8) View
Galopp Lyon La Soie 02/25 17:10 Lyon La Soie (lopp 8) View
Cricket Pakistan - Super League 02/25 14:00 Lahore Qalandars 182/4,211/4 Peshawar Zalmi
Greyhound Kinsley EVE 02/25 17:59 Kinsley kväll (lopp 11) View
Greyhound Towcester 02/25 17:54 Towcester (lopp 7) View
Greyhound Crayford EVE 02/25 17:49 Crayford kväll (lopp 12) View
Greyhound Mullingar 02/25 17:44 Mullingar (lopp 8) View
Greyhound Towcester 02/25 17:37 Towcester (lopp 7) View
Futsal Italien - Serie A 09:27 Pirossigeno Cosenza 0-0 Napoli Futsal Napoli Futsal
Futsal Serbien - Division 1 03:08 KMF Novi Sad 1-1 Ekonomac Kragujevac Ekonomac Kragujevac
Innebandy Ungern - OB1 2 - 00:24 Phoenix Wizards 1-2 Torpedo ATTE
Innebandy Tjeckien - Extraliga 3 - 13:09 Butchis 5-6 Sokol Pardubice Sokol Pardubice
Innebandy Tjeckien - Extraliga 3 - 15:24 Tatran Stresovice Tatran Stresovice 9-0 FBC Ostrava FBC Ostrava
Innebandy Tjeckien - Extraliga 3 - 16:04 Vitkovice Vitkovice 11-3 Karlovy Vary
Innebandy Tjeckien - Extraliga 3 - 10:41 Sparta Prag Sparta Prag 4-6 FBC Ceska Lipa FBC Ceska Lipa
Bordtennis Setka Cup - Damer Olha Melnyk 0-0 Olha Yureneva
Bordtennis Setka Cup Ivan Pytsko 12-12 Yaroslav Tebenko
Bordtennis Setka Cup Volodymyr Vasiukov 4-7 Fedir Chashchin
Bordtennis TT Elite Series Adrian Eliasz 9-10 David Marek
Bordtennis Tjeckien - Liga Pro 7-11 Radek Fnukal 12-11 Filip Dusil
Bordtennis Tjeckien - Liga Pro 3-11,8-11 David Szotek 3-2 Kamil Kleprlik
Bordtennis Tjeckien - Liga Pro 13-15,11-9 Ondrej Svacha 5-1 Jan Mecl Jnr
Bordtennis Tjeckien - Liga Pro 11-9 Jakub Stolfa 5-2 Richard Krejci
Bordtennis Setka Cup 11-8 Yurii Priadko 10-6 Valerii Romanenko
Bordtennis TT Elite Series 5-11,7-11 Jakub Kosowski 7-11 Jan Zandecki
Bordtennis Setka Cup 10-12,11-7,11-4 Serhii Kryvoshyi 0-0 Mykhailo Potapov
Bordtennis Setka Cup 11-7,9-11 Oleksii Krutko 0-0 Yevhen Masko
Bordtennis TT Cup 8-11,13-11 Michal Brozek 7-10 Vlastimil Kolar
Bordtennis TT Cup 10-12,10-12 Ales Zacharda 0-3 Zdenek Bron
Bordtennis Setka Cup 11-9,6-11,17-15 Vlastimil Honemann 1-4 Tomas Hucko
Bordtennis TT Elite Series 5-11,11-5,6-11,11-8 Jakub Kosowski 0-0 Jan Zandecki
Beach Volleyboll Argentina Circuit 11-21,21-16 Inostroza/Sosaya 11-9 Lombardo/Salema
Softball NCAA Softball Champs 2024 02/25 15:59 Stanford 1-1 Colorado State
E-sport DOTA2 - Dreamleague -1:-30 Team Falcons 0-0 OG OG
E-sport DOTA2 - Dreamleague -1:-30 Heroic Heroic 0-0 G2.iG
E-sport LOL - CBLOL Split 1 26:56 Los Grandes 0-0 RED Canids
E-sport DOTA2 - Dreamleague 21:48 Gaimin Gladiators 0-0 Azure Ray
E-sport DOTA2 - Dreamleague 61:27 BB Team 0-0 Virtus Pro
E-sport VALORANT - VCT Kickoff - EMEA 01:40 Karmine Corp 0-0 FUT Esports
E-sport CS2 - A1 Gaming League 00:33 ALTERNATE aTTaX ALTERNATE aTTaX 0-5 Alliance Alliance
E-sport CS:GO - European Pro League Division 2 01:55 PGE Turow 7-4 Espionage